Strony WWW - Sklepy OnLine Strony WWW - Sklepy OnLine

Rozwiązania które Państwu oferujemy przy tworzeniu stron www są nowoczesne, przemyślane i działające na każdej przeglądarce. Przy tworzeniu stron www korzystamy z najnowszych technologii oraz kierujemy się aktualnymi trendami. Dobrze zaprojektowana witryna pozwala poprawić sprzedaż, wizerunek firmy, a często obniżyć koszty.

Wszelkie otrzymane od Państwa materiały są przez nas analizowane, następnie obrabiane - tak aby na stronę trafiły tylko profesjonalnie przygotowane i najbardziej przydatne dla klienta informacje.

Odśwież wygląd swojej witryny - popraw funkcjonalność

Posiadasz już swoją stronę? Chcesz ją odświeżyć? Proponujemy modernizację Twojej witryny, odświeżymy wygląd i wzbogacimy jej funkcjonalność. Dokonamy optymalizacji strony pod względem wyszukiwania w Google oraz innych wyszukiwarkach.

title_icon1 Opieka nad Twoją witryną

Wiele stron nie jest aktualizowana, ponieważ brakuje osoby zarządzającej stroną lub z braku czasu. Dlatego oferujemy zarządzanie istniejącymi lub nowo powstałymi witrynami. Dzięki nam nie musisz się już martwić o aktualizację strony. Zaktualizujemy teksty (nawet do 2 godzin od zlecenia), dodamy news'a czy umieścimy nowe zdjęcia w galerii.

Nie pozwól aby Twoi klienci zastali na stronie nieaktualne informacje o Twojej firmie. Sprawimy że Twoja witryna będzie zawsze na bieżąco!

title_icon1 Aplikacje szyte na miarę!

Potrzebujesz systemu rezerwacji, czy może system reklamacji dla swoich klientów? Nasz zespół przygotuję dla Ciebie aplikację, która będzie spełniała Twoje oczekiwania, usprawni pracę Twojego zespołu i zapewni bezpieczeństwo Twoich danych.

Zaletą aplikacji WEB jest szybki dostęp do danych zarówno przez osoby zarządzające systemem, ale również informuję na bieżąco Twoich klientów. Nie czekaj ułatw pracę sobie i innym już dziś.

#Szablony Allegro

Szablony sprawią że odmienisz wizerunek swojej aukcji, spraw aby podobała się Twoim klientom i zapamiętali Cię na dłużej. Szablon aukcji wpływa na Twój wizerunek jako sprzedawcy - pamiętaj o tym!

Nasza usługa polega na tworzeniu szablonu aukcji oraz strony O Mnie. Otrzymasz od nas instrukcję obsługi oraz darmowy hosting na rok czasu. Oferujemy również galerię zdjęć produktu zintegrowaną z Twoimi aukcjami.

#System CMS

Korzystamy z własnego systemu CMS. System posiada bogatą funkcjonalność i prosty oraz przejrzysty interfejs użytkownika. Każdy użytkownik, nawet początkujący, jest w stanie zarządzać treściami swojej witryny. Istniej możliwość rozbudowania systemu o moduły odpowiednie dla potrzeb Klienta.

Funkcjonalność systemu:

  • możliwość edycji stron
  • zarządzanie użytkownikami
  • tworzenie galerii zdjęć
  • upload plików
  • wiele innych
RcWebs.pl © 2012   stat4u